Katalogi i ulotki

Katalog

Katalog

Osłony szczelin dylatacyjnych. Broszura zawiera zdjęcia naszych realizacji, specyfikacje techniczne i inne szczegółowe dane osłon szczelin dylatacyjnych.

Pobierz PDF-a >>

 

 

Parkingi

Ulotka parkingi

Osłony złącz dylatacyjnych. Broszura zawiera informacje na temat Zip Block™ - nowej jednoczęściowej osłony parkingowej, uszczelnień elastomerowych, osłon typu Heavy Duty, sejsmicznych dla parkingów i zastosowań zewnętrznych.

Pobierz PDF-a >>

 

Katalog

Ulotka

Pobierz PDF-a >>

 

 

 

ZAMAWIAM KATALOG C/S Dylatacje®

Zmawiam:
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Adres:
Kod pocztowy:
Miasto:
Nr tel.:
Adres email:
  „Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych przez spółkę CS Polska sp. z o.o. w celach marketingowych, tj. w szczególności wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę CS Polska sp. z o.o. informacji handlowych. Zostałem poinformowany, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania lub usunięcia. Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i promocji oferowanych przez spółkę CS Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną.”